Зорівська сільська рада Золотоніського району

Черкаської області

VІ скликання      ______сесія

РІШЕННЯ

Від ____________  2013                                                                                 № __-___/VІ

Про встановлення ставок земельного

податку на 2014рік

             Відповідно до   Закону України від 22.12.2011року №4235-УІ ”Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів”, ч. 271. 275.1 та 275.3.1 ст. 275  Податкового кодексу від 02.12.2010р № 2755-VI  та п.п. 1.4 п.1а ст.33, п.1 ст.69, п.24 ч.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою своєчасного нарахування земельного податку з громадян  та повноти його надходження, сільська рада ВИРІШИЛА:

          1.Встановити  ставку земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено,  на 2014 рік , виходячи з чисельності населення в населених пунктах  в розмірі:

Село Зорівка – чисельність населення 754чоловік - 0,84грн.за кв.м.

Село Чернещина – чисельність населення 284чоловік - 0,84грн.за кв.м.

2.Землевпоряднику провести звірку відомостей щодо власників (землекористувачів), площ земельних ділянок, які знаходяться у власності (користуванні), відповідно до Державного Земельного Кадастру та наданих пільг.

          3.В термін до 1 квітня подати в Золотоніську  ОДПІ уточнені списки землевласників (землекористувачів) та  розміри земельних ділянок.

          4.В термін до 1 квітня подати в Золотоніську ОДПІ копії всіх діючих у поточному році договорів оренди земельних ділянок державної та комунальної власності.

         5.Інформувати Золотоніську ОДПІ про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди та їх розірвання до 1 числа місяця, наступного за звітним та повідомляти про перехід права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого.

          6.Касиру, землевпоряднику забезпечити надходження(справляння) плати за землю в повному обсязі.

          7.Контроль за виконанням рішення  покласти на комісію постійну комісію з питань планування місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку села, земельної реформи та охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський голова                                            Ю.Ф.Гунько